Szukasz sprawdzonej wiedzy?
Prowadzę szkolenia zainspirowane własnymi doświadczeniami. Dzielę się wiedzą, którą sam przetestowałem. Specjalizuję się w marketingu i biznesie, a od 2014 roku zajmuję się również rozwojem osobistym.
Wybierz obszar, który Cię interesuje:
Biznes i marketing
Rozwój osobisty
Biznes i marketing

Konkurencja rośnie praktycznie każdego dnia, a nowych możliwości wciąż przybywa. Nawet najbardziej doświadczeni managerowie potrzebują czasem powiewu świeżości i alternatywnego spojrzenia. Możesz wspomóc się moją wiedzą i poznać DNA marketingu. Dowiesz się, jak wykorzystać pełny potencjał Twojej działalności.

Poznaj tematykę moich szkoleń:

 1. Podstawy marketingu: Twój plan na sprzedaż.

  Jeżeli marketing to dla Ciebie coś nowego, coś czego nie znasz z praktyki i chcesz opanować podstawowe techniki – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Będziesz w stanie wdrożyć podstawowy plan marketingowy w Twoim biznesie.

  Podczas szkolenia poznasz m.in. następujące zagadnienia:

  • Rola marketingu
  • Marka i otoczenie
  • Grupy docelowe i targetowanie
  • Komunikacja z klientami
 2. Marketing strategiczny: Twój plan na wzrost.

  Zajmujesz się marketingiem lub masz już doświadczenie na tym polu, jednak szukasz sposobu na zwiększenie efektywności – to szkolenie to krok w kierunku podejścia strategicznego. Zintegrujesz działania marketingowe ze strategią biznesu.

  W trakcie szkolenia opanujesz m.in. następującą tematykę:

  • Analiza marketingowa
  • Planowanie strategiczne
  • Cele i narzędzia realizacji
  • Budżet i kontrola
 3. Marketing relacji: Twój plan na sukces.

  Sprzedaż idzie dobrze i nie masz pomysłu w co warto inwestować lub szukasz maksimum korzyści z relacji z klientami – po tym szkoleniu zbudujesz odpowiednią strategię. Zaczniesz oferować znacznie więcej niż tylko produkty lub usługi.

  Dzięki szkoleniu zagłębisz się w m.in. następujące obszary:

  • Cykl życia marki
  • Oczekiwania klientów
  • Proces budowy relacji
  • Przyjaźń, zaufanie, lojalność

Zainteresowała Cię tematyka moich szkoleń? Zdecyduj czego potrzebujesz.

Przejdź dalej
Rozwój osobisty

Nauka towarzyszy nam od najmłodszych lat życia. Zaczyna się od szkoły, następnie studia, rozmaite kursy i szkolenia zawodowe. Większość czasu poświęcamy na szlifowanie umiejętności technicznych. Często nieświadomie zapominamy, że nasze życie to nie tylko praca i rozwijamy się głównie zawodowo, a pomijamy rozwój wewnętrzy, który odpowiedzialny jest za to jak żyjemy i jacy jesteśmy. Przez wiele lat też tak robiłem i wiem, że to nie wystarczy.

Uważam, że każdy powinien zacząć od poznania siebie. Kluczem do jakiegokolwiek rozwoju jest zrozumienie własnych predyspozycji, aby następnie odpowiednio ukierunkować pozyskiwaną wiedzę. Nie jestem certyfikowanych coachem i nie zajmuję się mentoringiem. Uczę na bazie własnych doświadczeń i polecam metody, które sam sprawdziłem.

Szkolenia prowadzę wspólnie z Jakubem Rajkiewiczem.
Nasza marka szkoleniowa to weyou sp. z o.o.

„We believe in you!” Idea, która przyświecała nam przy tworzeniu naszych szkoleń z rozwoju osobistego. Wierzymy, że każdy dysponuje olbrzymim potencjałem. Wystarczy go odkryć, przebudzić i odpowiednio ukierunkować. Możliwości są nieograniczone.

Sprawdź najbliższe terminy i zarezerwuj swoje miejsce na stronie weyou.

Dowiedz się więcej

Zobacz film z naszego szkolenia ODKRYJ SIEBIE